O Mnie

Nazywam się Ewa Banaś i jestem właścicielką Domu Złote Pola. Zajmuję się organizacją rodzinnych przyjęć i spotkań firmowych. Wielu z Państwa może mnie znać z mojej restauracji BabyCafe.pl, którą prowadziłam w sercu gdańskiego Wrzeszcza przez ponad 10 lat. Restauracja BabyCafe.pl cieszyła się Państwa uznaniem i sympatią dzięki połączeniu rodzinnej atmosfery z domową tradycyjną kuchnią i bawialnią przygotowaną specjalnie dla dzieci. To dla mnie bardzo ważne, żeby w czasie rodzinnych spotkań i przyjęć gościć wszystkich – również najmłodszych.

Doświadczenie, które zdobyłam w restauracji BabyCafe.pl pozwoliło mi poznać potrzeby i oczekiwania naszych wspaniałych gości. Do dziś odwiedzają nas kolejne pokolenia rodzin, z którymi organizowałam chrzciny, pierwsze urodziny, przyjęcia komunijne, obiady ślubne i wspaniałe świąteczne spotkania.

W rozwijaniu rodzinnej firmy dbam o to, aby:


  • Goście, którzy nas odwiedzają czuli się Przyjaciółmi Domu Złote Pola.
  • Jedzenie było domowe, przygotowywane tradycyjnymi metodami, z przepisów Mamy i naszego Szefa Kuchni.

Zapraszam Państwa do Domu Złote Pola, który stał się moim domem, miejscem wytchnienia, domem wielopokoleniowym, z tradycjami smaku, rodzinnych przepisów, zapachem ogrodu i serdeczną gościnnością.

Ewa Banaś

Zobacz, co oferuje Dóm Złote Pola

Opinie gości

Zobacz więcej opinii