Dóm Złote Pola

Dóm Złote Pola znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiasta, przy ul. Złote Pola w urokliwym Miszewie, obok Banina. To doskonała lokalizacja, do której łatwo dojechać z Trójmiasta i z Kaszub. Czyste powietrze i sielska atmosfera są idealnym otoczeniem dla wyjątkowych okazji rodzinnych jak i spotkań firmowych. Dóm Złote Pola położony jest wśród łąk i ziemi uprawnych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się ekologiczne gospodarstwo. Do Domu Złote Pola należy uroczy ogród z warzywami, kwiatami i owocami. To tutaj, w otoczeniu natury znajdziecie Państwo miejsce, w którym zorganizujemy dla Was rodzinne chrzciny, wyjątkowe urodziny, przyjęcie komunijne, romantyczne wesele. Nasz Dóm otwieramy również na stylowe firmowe spotkania opłatkowe, Mikołajki czy bankiety.

Do Państwa dyspozycji oddajemy piękną, pełną światła salę na przyjęcia, a także przygotowaną specjalnie dla dzieci bawialnię BabyCafe.pl. Do okien Domu Złote Pola zagląda zielony ogród, który daje wytchnienie i koi ciszą, kiedy macie ochotę na zaczerpnięcie świeżego powietrza.

Co nas wyróżnia?

Państwa dzieci są u nas bardzo mile widziane, to o ich dobrze spędzony czas zadbaliśmy szczególnie. Bawialnia dziecięca zapewnia rozrywkę i zabawę najmłodszym gościom w czasie przyjęć, a wygodne leżaczki i materace pozwolą odpocząć zmęczonym nóżkom. Zapewniamy Państwu nocleg – Dóm Złote Pola dysponuje komfortowymi pokojami dla gości. Otwieramy przed Wami drzwi do niezwykłego domu. Wypełnijcie go swoją radością, niezapomnianymi chwilami, wzruszeniami, a także beztroską zabawą. Niech Dóm Złote Pola będzie domem dla całej Waszej rodziny. Zapewniamy gościnność, rodzinną atmosferę, zapachy i smaki domowych potraw z przepisów Mamy.


Nasze atuty


  • domowe jedzenie, rodzinne przepisy, własne uprawy,
  • bawialnia dla dzieci, plac zabaw w ogrodzie,
  • ponad 10 letnie doświadczenie,
  • gościnność, dbałość o szczegóły,
  • otoczenie pól, świeże powietrze, przestrzeń,